Інноваційна діяльність закладу освіти

В основу організації освітнього процесу покладено цілісний підхід до використання як традиційних, так і інноваційних прийомів та методів роботи, які позитивно впливають на розвиток творчих здібностей учнів, забезпечують підвищення рівня фахової майстерності педагогів та ефективне виконання освітніх програм.

Протягом останніх років школа ефективно працює над впровадженням інноваційних методик навчання та виховання на основі компетентнісного підходу: технологій критичного мислення, інтерактивних технологій, методу проєктів, про що свідчать належні результати стану вивчення викладання предметів, моніторингові дослідження, використання дистанційних форм навчання. Колективом школи опрацьовано велику кількість науково-методичної літератури з питань сучасних педагогічних технологій, постійно проводилася консультаційна робота в межах ШМО та на рівні закладу освіти.

Для покращення математичних знань здобувачів освіти заклад взяв участь у пілотному проєкті на платформі EdutenPlayground, що будувався на виконанні математичних вправ. Проводився протягом 10 тижнів.У період з 01.04.2023 по 10.06.2023 у проєкті взяли участь 6 учителів і 107 учнів ХЛ №105.

/Files/images/0_vistavka/photo_2023-10-03_16-33-54.jpg