Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф

26 квітня у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Саме цього дня сталася страшна катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції. За міжнародною шкалою ядерних подій катастрофі присвоєний найвищий рівень 7. Такий же рівень має аварія на АЕС Фукусіма. Цей скорботний день має нагадати людству про небезпеку використання атомної енергії, про героїзм ліквідаторів, про наслідки катастрофи для здоров'я людей, про шкоду для довкілля.

Учні школи взяли активну участь в районній онлайн-акціі "Чорнобиль не має минулого часу". Були створені інформаційні постери з висвітленням хронології подій, з історіями героїв - ліквідаторів, з вражаючими фактами про Чорнобильську трагедію. Крім того, пройшла виставка дитячих малюнків "Квіти Чорнобиля".

/Files/photogallery/подяка чорнобиль.jpg /Files/photogallery/чорногбиль плакат.jpg /Files/photogallery/чорнобиль малюнок.jpg /Files/photogallery/чорнгобиль малюнок.jpg