108хвилин. Рівно стільки тривав політ Юрія Гагаріна вкосмосі в1961році. І ці 108 хвилин стали початком справжньої космічної ери. Після того як Гагарін сказав «Поїхали!» і махнув рукою, космос відкрив землянам свої простори. І ось, через півсторіччя, людина замахнулася напідкорення Марсу.

Раз ураз вчені обіцяють ось-ось колонізувати червону планету і зайнятися подальшим підкоренням Сонячної системи.

Космічна гонка наЗемлі йде повним ходом. Фахівці вже навчилися створювати «багаторазові» ракети, які можна повернути наЗемлю і запустити знову; планують видобуток корисних копалин вкосмосі; збираються знищувати космічне сміття задопомогою лазера.

Учні школи приєдналися до районної онлайн - експедиції "Кличуть друзів космічні далі" у номінаціях "Космос відомий та невідомий", "Від землі до неба: історія української космонавтики"

/Files/photogallery/день космо.jpg /Files/photogallery/день космо1.jpg /Files/photogallery/День космонавтики.jpg /Files/photogallery/день космонавтики1.jpg