Дистанційне навчання в 2023/2024 навчальному році організовано на платформах GOOGLE-CLASSROOM та АТОМS

Для входу на платформи перейдіть за посиланнями нижче використовуючи особистий профіль ↓

/Files/images/0_vistavka/gooclass-01.jpg

Посилання на GOOGLE-CLASSROOM

/Files/images/0_vistavka/завантаження.png

ЕЛЕКТРОННИЙ ЩОДЕННИК -АТОМS

Для обміну повідомленнями з батьками використовуються персональні групи в месенджерах - Viber та Telegram або на персональних сторінках GOOGLE-CLASSROOM!

/Files/images/0_vistavka/правила про онлайн-уроки.jpg

Правила поведінки під час онлайн-уроків:

1. Навчайся за розкладом!

2. Приєднуйся на уроки вчасно!

3. Доєднуйся на уроки лише під власним прізвищем та ім'ям!

4.Увімкни камеру та вимкни звук (вмикай лише під час відповіді або за запитом учителя)!

5.Усі питання задавай у ЧАТі!

6. Не заважай!

7. Не відволікайся!

8. Під час відповіді говори чітко та за темою!

9. Виконуй завдання протягом відведеного часу!

10. Поважати один одного, не перебивати!

11. Роби гімнастику для очей

12.Провітрюй приміщення

ПОРАДИ БАТЬКАМ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДИСТАНЦІЙНУ ОСВІТУ

(Наказ Міністерства освіти і науки України № 466 від 25.04.2013р., (зі змінами) зареєстрований в Міністерстві юстиції України за № 703/23235)

/Files/images/0000001/1/дист.jpg

Про затвердження змін до Положення про дистанційне навчання

Дистанційне навчання- новий засіб реалізації процесу навчання, в основу якого покладено використання сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій, що дозволяють навчатись на відстані без безпосереднього, особистого контакту між викладачем і учнем.

Сутність дистанційного навчання

Наслідком процесу інформатизації суспільства та освіти є поява дистанційного навчання як найбільш перспективної, гуманістичної, інтегральної форми освіти, орієнтованої на індивідуалізацію навчання.

Передумовами розвитку дистанційного навчання є:

- бурхливий розвиток інформаційних технологій;

- неперервне зниження вартості послуг на підключення та використання глобальної мережі Інтернет, її ресурсів і сервісів;

- суттєве поглиблення процесів упровадження інформаційних технологій в освітню практику;

- значне поширення засобів комп’ютерної техніки серед населення.

Інформація про можливість отримання дистанційної підготовки учнів та вчителів з різних дисциплін.

Система дистанційного навчання "Доступна освіта"

Сайт дистанційного навчання ХНЕУ для школярів

Увага!Перелік безкоштовних дистанційних курсів, які допоможуть педагогічним працівникам ХЗОШ №105 отримати нові знання та підвищити кваліфікацію з питань ІКТ:

Prometheus - Найкращі онлайн курси України та світу

Intel "Навчання майбутнього"

Microsoft Word 2007 для початківців (автори С.В. Бондаренко, М.Ю. Бондаренко)

Також додаткову інформацію ви отримуєте на сайті Комунального вищого навчального закладу «ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ» та сайті Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради.