#Тримаємо_спортивний_фронт

5-7 травня відбулись міжнародні змагання з плавання ORCA CUP 2023 в Словаччині, м. Братислава.

Кубок ORCA CUP, який проводиться з 1998 року, став важливою подією в міжнародному плавальному календарі, адже за всю історію існування залучив учасників з 39 країн світу.

Цьогоріч на блакитних доріжках 50-метрового басейну клубу “Орка” (“Касатка”) змагалися майже 900 плавців з 70 клубів.

Україну та рідний Харків на міжнародній спортивний арені успішно представили учні нашої школи - Томків Артур та Борох Ярослав. В активі Артура одна золота, дві срібних та одна бронзова медалі. Ярослав здобув бронзову медаль на дистанції 1500 м вільним стилем.

Вітаємо наших чемпіонів та їхніх тренерів! Бажаємо невичерпного натхнення та наснаги в підкоренні нових спортивних вершин!