/Files/images/0_vistavka/bbloteka/kisspng-school-library-library-stack-librarian-book-store-shelves-5b18d3a77dabf6.9371725115283537035148.jpg

Навчальні програми, тренажери.

Освітні електронні ресурси цієї категорії – це програмний продукт, призначений для вивчення тієї чи іншої навчальної дисципліни, її розділів, тем, відпрацьовування і вироблення певних навичок. Як правило, такі ОЕР включають: навчальні матеріали, методичні рекомендації з їх використання, системи контролю вивчення, тести, тренажери тощо.

/Files/images/bbloteka/Географія 7 клас.jpg

ГЕОГРАФІЯ материків та океанів -7 клас –Карти.
Коментарі.

Запитання для
cамоперевірки.
Ілюстрації.
Розваги.
Матеріали висвітлюють предмет відповідного курсу географії, знайомлять із загальними географічними закономірностями земної кулі, характеризують природні умови та ресурси материків та океанів, дають уяву про життя різних народів планети та глобальні проблеми людства.
Інститут передових технологій.

/Files/images/bbloteka/Атлас 8 клас.jpg

АТЛАС для курсу з історії України 8 клас загальноосвітніх навчальних закладів: Історичні карти; Коментарі; Запитання для самоперевірки; Ілюстрації; Розваги.
Як комп’ютерний навчальний засіб цей атлас має ознаки:
-інформаційно-довідкової бази для формування навичок систематизації історичної інформації;
-багатогранної моделі історичної епохи, що надає можливість учневі розібратися в подіях, прив’язати їх до карти, скласти уяву про тогочасну культуру, політику, господарство.

ПРИРОДОЗНАВСТВО
5-6 клас для загальноосвітніх навчальних закладів.
Електронне видання містить:
-набір мультимедійних компонентів, явища в навколишньому середовищі, різноманітність оточуючого нас світу;
-програвач (оглядач) мультимедійних компонентів;
-простий у використанні редактор, що дозволяє формувати набори необхідних наглядних матеріалів.

АТЛАС для курсу з всесвітньої історії 8 клас загальноосвітніх навчальних закладів: Історичні карти; Коментарі; Запитання для самоперевірки; Ілюстрації; Розваги.
Атлас узгоджений з шкільною програмою, діючими підручниками та поліграфічно виданим навчальним атласом, загальною метою яких є формування історичного світогляду учнів, їх світогляду про тогочасну культуру,політику, господарство.

АТЛАС для курсу з всесвітньої історії 9 клас:Історичні карти; Коментарі; Запитання для самоперевірки; Ілюстрації; Розваги.
Електронний атлас для курсу з всесвітньої історії для 9 класу, виданий Інститутом передових технологій на компакт-диску(CD), належить до сучасних педагогічних програмних засобів (ППЗ), використання яких здійснюється на базі спеціально розробленої програми, і узгоджений з шкільною програмою, діючими підручниками.

«Тестові завдання . Історія України» - комп’ютерна програма, яка дозволяє швидко та якісно підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. За її допомогою можна здійснювати перевірку знань у режимах тесту та за темами.
Налаштування програми дозволяють включити підказки, щоб негайно дізнатись, яка відповідь правильна, або спробувати повторно дати відповідь.

Методичний посібник «Фізика. 8клас.» розкриває особливості викладання фізики з використанням мультимедійних засобів навчання. Увесь курс складається з 66 уроків. Кожен урок розкриває конкретну тему згідно навчальної програми та містить засоби для пояснення необхідної теми: малюнки, світлини,анімації,дикторський супровід, аудіо- та відео фрагменти тощо. Для перевірки знань передбачені контрольні запитання, завдання,тести.

Мультимедійний підручник «Фізика. 9 клас.» розроблений відповідно до діючої програми з фізики для загальноосвітніх навчальних закладів і розкриває особливості викладання предмету з використанням новітніх засобів навчання. Уроки містять велику кількість добірної анімації, зображень і відеофрагментів. Усі тексти написані крупним шрифтом, фони не шкодять зору, зображення великі та чіткі, користування зрозуміло навіть для молодших школярів.

«Готуємось до ЗНО. Історія.»- комп’ютерна програма-тренажер для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Вона враховує усі зміни, внесені Центром оцінювання якостіосвіти.
Програма складається з двох блоків: «Тренажер» і «Тестування». «Тренажер» передбачає тренування у виконанні завдань з будь-якої теми курсу історії.
«Тестування» тренує виконання завдань з усього курсу в умовах, близьких до умов зовнішнього незалежного оцінювання.

Методичний посібник. 8 клас. Всесвітня історія. Наші переваги: Якість матеріалу – уроки містять велику кількість якісних зображень і відео -фрагментів. Якість викладу – уроки розроблені досвідченими педагогами. Простота використання – навігація зрозуміла навіть для молодших школярів. Універсальність – ППЗ можна використовувати і у школі, і вдома.

Педагогічний програмний засіб «Історія України,9клас» розроблений відповідно до навчальної програми з історії України для 9класу ЗНЗ. Увесь курс складається з 49 уроків. Кожен урок розкриває конкретну тему згідно навчальної програми та містить засоби для пояснення необхідної теми; містить також довідку по роботі з ППЗ, методичні рекомендації, глосарій (словник термінів і понять), іменний покажчик.

Педагогічний програмний засіб «Фізика,7 клас» розроблений відповідно до навчальної програми з фізики для 7 класу ЗНЗ. Увесь курс складається з 35 уроків. Кожен урок розкриває конкретну тему та містить засоби для її пояснення. Для перевірки знань передбачені контрольні запитання, завдання, тести.

Педагогічний програмний засіб «Культура доби Відродження, 8клас» орієнтований на сучасні форми навчання в повній відповідності з документами, що регламентують зміст освіти. Увесь курс складається з 22 уроків. Для перевірки знань передбачені контрольні запитання, завдання, тести.